Суспільне презентувало кліп на різдвяну версію «Квітки» Анастасії Димид

Суспільне Мовлення презентувало кліп на різдвяну версію «Квітки» — конкурсної пісні 9-річної Анастасії Димид, представниці України на Дитячому Євробаченні-2023. Святкову версію треку, який приніс Україні найкращий результат на Дитячому Євробаченні з 2018 року — 5 місце, написала Світлана Тарабарова

Відеоробота вийшла на офіційному ютуб-каналі Євробачення Україна.

Читайте також: Франція вдруге поспіль перемогла на Дитячому Євробаченні: Україна посіла 5 місце

У святковій версії пісні звучать різдвяні дзвіночки, а наприкінці з’явився новий куплет-привітання: «Час нести добро, час вірити в дива. В Новий рік і Різдво — хай мрія ожива! … З Новим роком, рідні люди, нехай диво буде всюди. Слава нашим всім героям! Україно — ми з тобою!».

Різдвяна версія пісні днями зʼявиться на стрімінговій платформі Spotify, де оригінальна версія «Квітки», з якою Анастасія Димид представила Україну на Дитячому Євробаченні-2023 в Ніцці, вже набрала понад 220 тисяч прослуховувань. 

Читайте також: Євробачення-2024: Суспільне запустило в Дії голосування за 11-го фіналіста Нацвідбору

За три тижні конкурсний виступ Анастасії Димид зібрав 400 тис. переглядів на офіційному ютуб-каналі Junior Eurovision Song Contest.

Нагадаємо, що Анастасія Димид виборола право представити Україну на Дитячому Євробаченні-2023, ставши переможницею Національного відбору, який відбувся 1 жовтня у форматі онлайн-концерту. На Дитячому Євробаченні-2023 9-річна Анастасія посіла 5 сходинку. Всього «Квітка» отримала 128 балів: 45 від журі й 83 бали від глядачів, завдяки чому опинилася на 3 місці в телеголосуванні. 

Музичною продюсеркою відбору була співачка й авторка пісень Світлана Тарабарова. Журі фіналу цьогоріч обирали в мобільному застосунку Дія. За результатами опитування, участь в якому взяли понад 630 тисяч українців, членами журі стали Ігор Кондратюк, Jerry Heil та alyona alyona

Суспільне Культура та Радіо Промінь — офіційні медіапартнери Євробачення.

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника України, а також забезпечує участь представника України на Дитячому пісенному конкурсі Євробачення-2023.