Суспільне оголосило переможницю Нацвідбору на Дитяче Євробачення-2023

Переможницею Національного відбору на Дитячий пісенний конкурс Євробачення-2023 стала Анастасія Димид  з піснею «Квітка».

Фінал Нацвідбору відбувся 1 жовтня у форматі онлайн-концерту на телеканалі Суспільне Культура. Трансляцію можна було дивитися на ютуб-каналі Євробачення Україна,  сайтах  Суспільне Культура та Дитяче Євробачення, а також на фейсбук-сторінці та Дія.TV.

З-поміж п’ятірки учасників за результатами онлайн-голосування телеглядачів та оцінювання журі визначили переможницю Анастасію Димид, яка отримала від журі 4 бали, а від глядачів — 5 балів.

Глядацьке онлайн-голосування проходило у застосунку Дія у два етапи відповідно до практики міжнародного пісенного конкурсу: за два дні до фіналу Національного відбору та під час трансляції.

До складу журі за результатами голосування українців у застосунку Дія Ігор Кондратюк, Jerry Heil та alyona alyona

Читайте також: Дитяче Євробачення-2023: Суспільне оголосило членів журі Нацвідбору

Фінал Національного відбору провели незмінний коментатор і ведучий Євробачення Тімур Мірошниченко та ведуча відеоблогу Євробачення Україна Анна Тульєва

В ефірі свою підтримку учасникам висловили під час включень друзі, родичі та вболівальники з Миколаєва, Луцька, Одеси, Нововолинська, Запоріжжя та навіть з Іспанії.

У фіналі Національного відбору прозвучали зіркові виступи від DEMCHUKalyona alyona, Jerry Heil та Злати Дзюньки — представниці України на Дитячому Євробаченні-2022 у Єревані.

Світлана Тарабарова виконала пісню «Повертайся живим» разом зі всіма фіналістами Нацвідбору.

Нагадаємо, що Національний відбір на Дитяче Євробачення-2023 проходив під гаслом «Мрій сміливо!». Музичною продюсеркою Нацвідбору стала співачка й авторка пісень Світлана Тарабарова. Фіналістами Національного відбору на Дитяче Євробачення-2023 були гурт 3ʼbeauties, POLINA BABIY, Анастасія Бєлібова, Денис Грищук та Анастасія Димид.

Читайте також: Дитяче Євробачення: Суспільне оприлюднило пісні фіналістів Нацвідбору

26 листопада у Ніцці відбудеться 21-й Дитячий пісенний конкурс Євробачення, участь у якому візьмуть представники 16 країн-учасників.

Минулого року представниця України Злата Дзюнька посіла 9-те місце на Дитячому Євробаченні-2022 в Єревані з піснею «Незламна». 

Суспільне Культура та Радіо Промінь — офіційні медіапартнери Євробачення.

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представника від України на Дитячому пісенному конкурсі Євробачення-2023.

Читайте більше про Євробачення у Facebook і Telegram, а також дивіться наш YouTube.