Як проголосувати на ДИТЯЧОМУ ЄВРОБАЧЕННІ-2023?

У неділю, 26 листопада, о 17:00 в ефірі телеканалу Суспільне Культура відбудеться фінал Дитячого Євробачення-2023. Україну представить 9-річна Анастасія Димид з піснею «Квітка», яку для неї написала Світлана Тарабарова, музична продюсерка Національного відбору. У фіналі конкурсу дівчина виступить під номером 3 — Україна голосує.

Переможця Дитячого Євробачення-2023 визначать за результатами голосування глядачів (50%) та журі 16 країн-учасників (50%).

На відміну від «дорослого» конкурсу, на Дитячому Євробаченні дозволено голосувати за представника своєї країни. Глядацьке голосування відбудеться онлайн у два етапи. Де б ви не були: в Україні чи за кордоном, у будь-якій точці світу, починаючи з 21:00 цієї п’ятниці, 24 листопада, ви можете проголосувати за представницю України — Анастасію Димид — онлайн через сайт JESC.TV. Голосування тимчасово припиняється перед початком шоу в неділю, 26 листопада. Згодом, коли всі 16 країн-учасників конкурсу виконають свої пісні, голосування відкриється ще приблизно на 15 хвилин.

Суспільне Мовлення транслюватиме фінал конкурсу на телеканалі та сайті Суспільне Культура, фейсбук-сторінках Суспільного та Євробачення Україна, а також на сайті Дитячого Євробачення в Україні.​ Початок трансляції о 17:00.

Подію коментуватиме Тімур Мірошниченко — незмінний ведучий та коментатор Євробачення в Україні.

Суспільне Культура та Радіо Промінь — офіційні медіапартнери Євробачення.

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника України, а також забезпечує участь представника України на Дитячому пісенному конкурсі Євробачення-2023.