Дитяче Євробачення: в Дії стартувало голосування за переможця фіналу Нацвідбору

Суспільне Мовлення розпочинає перший етап глядацького голосування за переможця Національного відбору на Дитяче Євробачення-2023, яке вперше в історії відбудеться в мобільному застосунку Дія. Опитування триватиме з 10:00 29 вересня до 10:00 1 жовтня.

Читайте також: Дитяче Євробачення: Суспільне оприлюднило пісні фіналістів Нацвідбору

Як і в попередні роки, переможця фіналу відбору визначать за результатами голосування журі (50%) та глядачів (50%). Глядацьке голосування пройде онлайн у два етапи відповідно до практики Дитячого пісенного конкурсу Євробачення.

Перший етап голосування вже триває: опитування відкрилося в застосунку Дія за два дні до фіналу відбору. Для ознайомлення користувачів із піснями фіналістів у мобільному застосунку розміщено презентаційне відео з піснями учасників. 

Взяти участь в опитуванні можуть всі охочі віком від 14 років. Для цього потрібно зайти в застосунок Дія, в розділі «Послуги» обрати «Опитування» та віддати свій голос за одного з кандидатів:

  1. POLINA BABIY — «Universe»
  2. Анастасія Димид — «Квітка»
  3. Анастасія Бєлібова — «Сильна»
  4. Денис Грищук — «Dance»
  5. Гурт 3ʼbeauties — «Power of Love»

Другий етап онлайн-голосування відбудеться під час трансляції фіналу Національного відбору: опитування відкриється в застосунку Дія 1 жовтня. Повторно проголосувати за одного з кандидатів або змінити свій вибір, віддавши голос за іншого учасника, можна буде орієнтовно протягом 20 хвилин після того, як усі фіналісти виконають свої пісні наживо. 

Ведучі фіналу Національного відбору Тімур Мірошниченко та Анна Тульєва —  оголосять про початок і завершення онлайн-голосування в прямому ефірі. Результати глядацького голосування стануть відомі в фіналі відбору.

Фінал Національного відбору відбудеться у неділю, 1 жовтня, о 18:00. Суспільне Мовлення транслюватиме фінал Національного відбору на Дитяче Євробачення-2023 на телеканалі та сайті Суспільне Культура, сайті junior.eurovision.ua, а також фейсбук-сторінці та ютюб-каналі Євробачення Україна. Крім того, трансляцію фіналу відбору можна буде дивитися в застосунку Дія, обравши Дія.TV та телеканал Суспільне Культура HD.

Докладно про правила голосування у фіналі Національного відбору на Дитяче Євробачення-2023 читайте на сайті junior.eurovision.ua.

Суспільне Культура та Радіо Промінь — офіційні медіапартнери Євробачення.

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представника від України на Дитячому пісенному конкурсі Євробачення-2023.