«Життя триває»: TARABAROVA та фіналісти Нацвідбору на Дитяче Євробачення привітали Україну

Музична продюсерка Світлана Тарабарова та фіналісти Національного відбору на Дитяче Євробачення-2023 підготувати спільний подарунок до Дня Незалежності — патріотичне відео на пісню «Життя триває». Відеороботу презентували 24 серпня на ютуб-каналі Євробачення Україна.

Читайте також: Дитяче Євробачення-2023: хто пройшов у фінал Нацвідбору

«Ніхто не в змозі тебе зламати! Є те, чого в нас не відібрати: свобода, воля, жага до правди», — звертаються до України фіналісти Нацвідбору, гурт 3ʼbeauties, POLINA BABIY, Анастасія Бєлібова, Денис Грищук та Анастасія Димид, в новому відео на пісню Світлани Тарабарової «Життя триває».

Зйомки ролика відбулися в Києві. У відеороботі Світлана Тарабарова разом з фіналістами Нацвідбору крокує Парковим пішохідним мостом на Труханів острів.

Зазначимо, що фіналістами Національного відбору на Дитяче Євробачення-2023 стали: гурт 3ʼbeauties, POLINA BABIY, Анастасія Бєлібова, Денис Грищук та Анастасія Димид. Цьогорічний Нацвідбір на Дитяче Євробачення проходить під гаслом «Мрій сміливо!». Музичною продюсеркою відбору стала співачка й авторка пісень Світлана Тарабарова.

Дитячий пісенний конкурс Євробачення-2023 пройде у Франції. Фінал конкурсу відбудеться 26 листопада цього року в Палаці Нікайя у Ніцці. 

Минулого року представниця України Злата Дзюнька посіла 9-те місце на Дитячому Євробаченні-2022 в Єревані з піснею «Незламна». Україна бере участь у Дитячому пісенному конкурсі Євробачення з 2006 року. Відтоді Україна один раз перемагала (Анастасія Петрик з піснею «Небо» у 2012 році) та двічі посідала друге місце (у 2008 та 2013 роках).

Радіо Промінь — офіційний радіопартнер Дитячого Євробачення.

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника України, а також забезпечує участь представника України на Дитячому пісенному конкурсі Євробачення-2023.

Читайте більше про Євробачення у Facebook і Telegram, а також дивіться наш YouTube.