Фіналісти Нацвідбору на Дитяче Євробачення виступлять на благодійному фестивалі «Амбасадор Дитинства»

У суботу, 19 липня, фіналісти Нацвідбору на Дитяче Євробачення-2023 виступлять на 16-му благодійному фестивалі «Амбасадор Дитинства» в Луцьку. Гурт 3ʼbeauties, POLINA BABIY, Анастасія Бєлібова, Денис Грищук та Анастасія Димид виконають пісню Світлани Тарабарової — «Маніфест».

Читайте також: Дитяче Євробачення-2023: хто пройшов у фінал Нацвідбору

Ведучими благодійного дитячого концерту стануть співачка ESPHYR та Тімур Мірошниченко, незмінний коментатор конкурсу Євробачення в Україні та ведучий Національних відборів. Фестиваль пройде на території історичної локації — в Замку Любарта, одному з найдавніших і найкраще збережених замків України. 

Окрім фіналістів Нацвідбору, на сцені «Амбасадорів Дитинства» виступлять: Оля Полякова, POSITIFF, Килиммен та Килимвумен з гурту Kalush Orchestra та інші. У межах фестивалю на гостей чекає спеціальна програма-відкриття «Фортеця Дитинства», фотосесія з кубком переможця Євробачення-2022, автографсесії запрошених зірок, розіграш книжки «Конституція для всіх: і великих, і малих», а також зони для ігор, майстер-класів та просвітницької діяльності.

Читайте також: Нацвідбір на Дитяче Євробачення: DEMCHUK, KHAYAT та Хмара доєднаються до вибору фіналістів

Захід триватиме з 13:00 до 18:30, вхід вільний за умови попередньої реєстрації через форму

Організатор фестивалю — ГО «Амбасадор дитинства» — всеукраїнська громадська ініціатива із соціальної адаптації дітей за напрямом спілкування  «рівний — рівному».

Зазначимо, що фіналістами Національного відбору на Дитяче Євробачення-2023 стали: гурт 3ʼbeauties, POLINA BABIY, Анастасія Бєлібова, Денис Грищук та Анастасія Димид. Цьогорічний Нацвідбір на Дитяче Євробачення проходить під гаслом «Мрій сміливо!». Музичною продюсеркою відбору стала співачка й авторка пісень Світлана Тарабарова.

Дитячий пісенний конкурс Євробачення-2023 пройде у Франції. Фінал конкурсу відбудеться 26 листопада цього року в Палаці Нікайя у Ніцці. 

Минулого року представниця України Злата Дзюнька посіла 9-те місце на Дитячому Євробаченні-2022 в Єревані з піснею «Незламна». Україна бере участь у Дитячому пісенному конкурсі Євробачення з 2006 року і відтоді один раз перемагала (Анастасія Петрик з піснею «Небо» у 2012 році).

Радіо Промінь — офіційний радіопартнер Дитячого Євробачення.

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника України, а також забезпечує участь представника України на Дитячому пісенному конкурсі Євробачення-2023.

Читайте більше про Євробачення у Facebook і Telegram, а також дивіться наш YouTube.