Злата Дзюнька — речниця України на Дитячому Євробаченні-2023

У неділю, 26 листопада, о 17:00 в ефірі телеканалу Суспільне Культура відбудеться трансляція фіналу Дитячого Євробачення-2023. Речницею України стане 14-річна Злата Дзюнька, яка минулого року представила нашу країну на Дитячому Євробаченні в Єревані. Вона оголосить бали Національного журі України на сцені 21-го пісенного конкурсу в Ніцці. 

Читайте також: Дитяче Євробачення 2023: де дивитися та як голосувати за Україну

«Я неймовірно щаслива повернутися на сцену Дитячого Євробачення! Цей конкурс дав мені можливість не тільки представити свою країну на великій міжнародній арені минулого року, а й виступити на сцені “дорослого” Євробачення у Ліверпулі. Тому для мене це честь бути речницею України на Дитячому Євробаченні цього року. Сподіваюсь, що знову порину в атмосферу цього неповторного конкурсу, всіма силами підтримую нашу “Квітку” та достойно оголошу бали Національного журі!» — поділилася Злата Дзюнька, представниця України на Дитячому Євробаченні-2022 в Єревані.

Суспільне Мовлення транслюватиме фінал цьогорічного Дитячого Євробачення на телеканалі та сайті Суспільне Культура, фейсбук-сторінках Суспільного та Євробачення Україна, а також на сайті Дитячого Євробачення в Україні.​ Початок трансляції о 17:00.

Нагадаємо, що на Дитячому Євробаченні-2023 Україну представить 9-річна Анастасія Димид з піснею «Квітка». У фіналі конкурсу дівчина виступить під номером 3.

На відміну від «дорослого» конкурсу, на Дитячому Євробаченні дозволено голосувати за представника своєї країни. Де б ви не були: в Україні чи за кордоном, у будь-якій точці світу, починаючи з 21:00 цієї п’ятниці, 24 листопада, ви можете проголосувати за представницю України — Анастасію Димид — онлайн через сайт JESC.TV. Голосування тимчасово припиняється перед початком шоу в неділю, 26 листопада. Згодом, коли всі 16 учасників конкурсу виконають свої пісні, голосування відкриється ще приблизно на 15 хвилин.

Нещодавно організатори показали фрагмент з репетиції виступу Анастасії, на якому можна детально роздивитися майбутній номер — на сцені дівчина постала в образі української супергеройки. 

Минулого року представниця України Злата Дзюнька посіла 9-те місце на Дитячому Євробаченні-2022 в Єревані з піснею «Незламна». 

Суспільне Культура та Радіо Промінь — офіційні медіапартнери Євробачення.

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника України, а також забезпечує участь представника України на Дитячому пісенному конкурсі Євробачення-2023.