Дитяче Євробачення-2023: слухайте всі пісні країн-учасників

Стали відомі пісні всіх 16 країн-учасників Дитячого Євробачення-2023, фінал якого відбудеться у неділю, 26 листопада, в Палаці Нікайя у Ніцці (Франція).  Україну на 21-му дитячому пісенному конкурсі представить дев’ятирічна Анастасія Димид із піснею «Квітка», яку написала музична продюсерка Національного відбору на Дитяче Євробачення-2023 Світлана Тарабарова.

Читайте також: Суспільне оголосило переможницю Нацвідбору на Дитяче Євробачення-2023

Слухайте всі пісні учасників Дитячого Євробачення-2023 на офіційному ютюб-каналі Junior Eurovision Song Contest:

 1. Албанія: Viola Gjyzeli «Bota Ime»
 2. Велика Британія: STAND UNIQU3 «Back To Life»
 3. Вірменія: Yan Girls «Do It My Way»
 4. Грузія: Anastasia & Ranina «Over The Sky»
 5. Естонія: ARHANNA «Hoiame Kokku»
 6. Мальта: Yulan «Stronger»
 7. Нідерланди: Sep & Jasmijn «Holding On To You»
 8. Німеччина: FIA «Ohne Worte»
 9. Польща: Maja Krzyżewska «I Just Need A Friend»
 10. Португалія: Júlia Machado «Where I Belong»
 11. Північна Македонія: Tamara Grujeska «Kazi Mi, Kazi Mi Koj»
 12. Україна: Анастасія Димид «Квітка»
 13. Франція: Zoé Clauzure «Cœur»
 14. Ірландія: Jessica McKean «Aisling»
 15. Іспанія: Sandra Valero «Loviu»
 16. Італія: Melissa & Ranya «Un Mondo Giusto»

Урочиста церемонія відкриття

Церемонія відкриття Дитячого Євробачення-2023 відбудеться у понеділок, 20 листопада, у легендарному готелі Le Negresco — 16 учасників пісенного конкурсу пройдуть червоним хідником на знаковій для Ніцци Англійській набережній. Подія транслюватиметься на офіційному ютюб-каналі Junior Eurovision Song Contest.

Сцена Дитячого Євробачення-2023

Організатори Дитячого Євробачення-2023 — французький суспільний мовник, France Télévisions — показали, як виглядатиме сцена 21-го пісенного конкурсу в Ніцці: 30-метровий центральний елемент сцени доповнює 12-метровий екран у формі крил, що відображає бажання летіти, творити та мріяти. 

Вестимуть шоу французький актор театру й кіно, телеведучий Олів’є Мінь та королева краси «Міс Франція-2011», телеведуча Лорі Тільман. Очікується, що гранд-фінал Дитячого Євробачення в Ніцці відвідають до 5 000 глядачів. Раніше в Палаці Нікайя виступали, зокрема, такі зірки як Мадонна, Бейонсе та Девід Боуї.

Нагадаємо, що Національний відбір на Дитяче Євробачення-2023 пройшов під гаслом «Мрій сміливо!». Музичною продюсеркою відбору була співачка й авторка пісень Світлана Тарабарова. Журі фіналу цьогоріч обирали в мобільному застосунку Дія. За результатами опитування, участь в якому взяли понад 630 тисяч українців, членами журі стали Ігор Кондратюк, Jerry Heil та alyona alyona

Минулого року представниця України Злата Дзюнька посіла 9-те місце на Дитячому Євробаченні-2022 в Єревані з піснею «Незламна». 

Суспільне Культура та Радіо Промінь — офіційні медіапартнери Євробачення.

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника України, а також забезпечує участь представника України на Дитячому пісенному конкурсі Євробачення-2023.

Фото: Gregoire Gardette