Суспільне запускає в Дії голосування за журі Нацвідбору на Дитяче Євробачення-2023

У понеділок, 11 вересня, Суспільне Мовлення розпочинає голосування у Дії за склад журі фіналу Національного відбору на Дитяче Євробачення-2023. 

Кожен охочий зможе долучитися впродовж тижня голосування — з 11 до 17 вересня — та віддати тільки один свій голос за кандидата у члени журі. Щоб проголосувати, потрібно відкрити застосунок Дія у розділі «Послуги»,  натиснути на «Опитування» та обрати одного серед кандидатів.

Список кандидатів у журі:

  1. ALYONA ALYONA реперка, композиторка й авторка пісень. Співзасновниця музичного лейбла ENKO. У 2020 році увійшла до європейського списку Forbes «30 до 30». 
  2. Jerry Heil — співачка, музикантка й авторка пісень. У 2023 році стала лауреаткою премії Music Moves Europe Awards. Музична продюсерка, засновниця музичного лейбла Nova Music.
  3. Михайло Клименко вокаліст, лідер гурту ADAM. Композитор та саундпродюсер, пише музику до кіно й телевізійних шоу. Неодноразовий учасник Нацвідборів на Євробачення.
  4. Ігор Кондратюк телевізійний ведучий, продюсер та шоумен. Співавтор співочих талант-шоу «Караоке на майдані» та «Шанс», суддя «Україна має талант!» та «X-Фактор».
  5. Катерина Павленко (Monokate) — співачка, композиторка й авторка пісень. Фольклористка, фронтвумен гурту Go_A, який здобув 5-те місце на Євробаченні-2021 у Роттердамі.
  6. Едуард «ДІЛЯ» Приступа вокаліст та ексучасник гурту «ТНМК». Викладач музики й вокалу за власною методикою. Керівник мобільного додатку «Аудіоказки Українською».
  7. Павло Скороходько — актор, режисер дубляжу й телеведучий. Офіційний український голос Гаррі Поттера, Губки Боба та лінивця Сіда з «Льодовикового періоду». 
  8. Олена Усенко — співачка, композиторка й авторка пісень. Представниця України на Дитячому Євробаченні-2021. Лауреатка «Чорноморських ігор» та учасниця «Голос. Діти».

За результатами голосування буде сформовано рейтинг кандидатів у журі. Трьом членам журі, які наберуть найбільше голосів, буде запропоновано підписати угоду із Суспільним Мовленням. 

У разі, якщо хтось із трійки з найвищим рейтингом через вагомі причини не зможе підписати угоду, то членом журі стане наступний кандидат за рейтинговим списком результатів голосування. Після підписання угоди з членами журі, їхній склад буде оголошена публічно. 

Обране журі разом з глядачами голосуватиме 1 жовтня у фіналі Нацвідбору за представника України на Дитячому Євробаченні-2023, який представить Україну у Ніцці.

Суспільне Культура та Радіо Промінь — офіційні медіапартнери Євробачення.

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представника від України на Дитячому пісенному конкурсі Євробачення-2023.